Верифікований профіль
5
Років досвіду
5
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
4
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
5 днів тому
Я Анна

Продаж квартир (4)

  • 110 000 $
    1 618 $/м²

    Дерибасівська вул., 19

    2 кімнати
    68 / 47 / 9 м²
    поверх 2 з 3
    4 дні тому
    У продажу 2-кімнатна квартира на Дерибасівській Найголовніша вулиця нашої сонячної Одеси. У продажу 2-кімнатна квартира по вул. Дерибасівська Загальна площа квартири становить 68 кв. м. Вікна спальні з видом на всю культурну програму Дерибасівської. Світла, чиста, затишна, комфортабельна квартира, вбудована німецька кухня, автономне індивідуальне опалення, джакузі, душова кабіна та інше. Автентична одеська парадна з атмосферними гвинтовими сходами. Відмінна пропозиція для орендного бізнесу. Подобово працює цілий рік.
    Рієлтор
  • 79 000 $
    988 $/м²

    Косвена вул. (Скісна), 78

    3 кімнати
    80 / 49 / 9 м²
    поверх 2 з 10
    4 дні тому
    Продам 3-кімнатну квартиру на Молдаванці в цегляному спецпроєкті. У продажу 3-кімнатна квартира в цегляному спецпроєкті на вул. Косвенній / вул. Картамишевській. Будинок побудований у 2005 році з якісної силікатної цегли, товщина несучих стін — 60 см. Автономна дахова котельня. Зручний другий поверх. Квартира двостороння, з лоджією та балконом. Кімнати роздільні. У квартирі замінена проводка, частково зроблений косметичний ремонт. У власності є комора на поверсі. Закрита доглянута територія.
    Рієлтор
  • 160 000 $
    1 798 $/м²

    Канатна вул., 122а

    3 кімнати
    89 / 70 / 15 м²
    поверх 14 з 24
    2019 рік побудови
    4 дні тому
    Продам 3-кімнатну квартиру в Одесі. Продається трикімнатна квартира у чудовому районі Одеси. Виконано якісний капітальний ремонт у світлих тонах. Повністю укомплектована для комфортного проживання та чекає на своїх нових власників. Все в кроковій доступності.
    Рієлтор
  • 47 000 $
    448 $/м²

    Ніжинська вул., 18

    5 кімнат
    105 / 48 / 5 м²
    поверх 1 з 3
    4 дні тому
    Продаж 5-кімнатної квартири Продам квартиру в районі Нового Ринку, 105 кв. м. Розташована в цокольному поверсі, 6 фасадних вікон, власний вхід з арки будинку. У квартирі встановлено АОГВ та газова колонка, лічильники на воду і газ. Стан під ремонт. Чудово підійде під офіс, магазин, кав'ярню, перукарню. Поруч жвавий центр, проїзна вулиця, Новий ринок, школи, дитячі садки. До Дерибасівської 5 хвилин пішки.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.